Aliexpress’ten Alışveriş Yapmanın 10 Kuralı! > 자유게시판

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

자유게시판

Aliexpress’ten Alışveriş Yapmanın 10 Kuralı!

페이지 정보

작성자 Holley 조회조회 23회 작성일 23-05-10 01:57

본문

Başvurularda ad, soyad ve başvuru yazılı ise imza, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için T.C. Başvuruda; bilgilerin eksik veya yanlış paylaşılması, talebin açık ve anlaşılır bir şekilde dile getirilmemiş olması, talebi destekleyici nitelikteki belgelerin hiç veya gereği gibi iletilmemesi, vekil suretiyle yapılan başvurularda vekaletname suretinin eklenmemesi gibi durumlarda, taleplerinizi karşılamakta güçlük yaşayabiliriz ve araştırma sürecinde gecikmeler olabilir. Bu araştırma süreci içerisinde, benim de dahil olduğum bir grup arkadaşla da tanışma fırsatım oldu. 58 dolar kargo ücreti var gumruge takılma oranı nedir ve nasıl daha az yazdirabilirim fiyatını sıkıntı olacaksa yardımcı olursanız ve birde mağaza indirim kuponundaki gönderim ücreti dahil nedir? XL'de size atletizm aksesuarları, iç ve dış mekan oyunları ve egzersiz ekipmanları dahil olmak üzere dinamik bir spor malzemeleri yelpazesi sunuyoruz. Farklı kategorilerdeki spor aksesuarlarını satabilir veya belirli bir kategoride uzmanlaşmayı tercih edebilirsiniz. Cazip fiyatlar hepimizi kendine çekiyor olsa da her sefanın bir cefası olduğu gibi burada da karşımıza aldığımız ürünlerin elimize ulaşma süresi çıkıyor. Belirtmem gerekir ki, indirimler neredeyse tüm sezonlarda söz konusu ve aşağı yukarı ürün kalitesi baz alınarak yorum yapmak gerekirse, ürünlerin kalite değeri de indirim ile birlikte belirtilen fiyatlar aralığında seyrediyor.

Bu sayede, farklı ürün kategorileri söz konusu olduğunda mağazanızda dilediğiniz türden spor malzemesini bulundurabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insan sağlıklı bir yaşam tarzı ve hastalıkları önlemek için spor yapmakla ilgilendiği için, spor malzemeleri başlangıç için en iyi stoksuz satış kategorilerinden biridir. 5 Sırt Çantası kullanmış biri olarak) fazla bütçesi olmayan, başlangıç seviyesinde doğa tutkunlarına önerebilirim. Ödemede sıkıntı olmaz 3D yok, gerek de yok. Her ne kadar Aliexpress Türkiye’deki herhangi bir platformdan daha güvenli olsa da, Tervis Disney-Princess Group Made in USA Çift Cidarlı Yalıtımlı Bardak 1 Adet 1 li Paket Şeffaf bir sıkıntı durumunda başvurabileceğiniz bir mahkeme olmayacak. Ama bu alışverişte bir sıkıntı çıkar mı merak ediyorum. Aliexpress nasıl alışveriş yapılır sorusu yurtdışından ürün getirip ticaret yapmak ve ya kendi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler tarafından merak edilmektedir. TR Aliexpress Nasıl Alışveriş Yapılır detaylı bilgi. Aliexpress statüleri ne diyorsa ona göre davranmanız lazım. 3-5 gün bir süresi olması lazım. Limiti verirken, ürünün parasının hemen çekilmeyebileceğini hesap ederek en az 1 haftalık limit geçerlilik süresi belirleyin sanal karta. Ödeyeceğiniz ücreti kontrol ederek sipariş butonuna basın. Ben 7 gün önce 60 tlye bir ürün sipariş ettim adam siparişi kargolamadı hala sevkiyat bekleyen ürünlerde. Artık 30 dolar üstü ürünlerde gümrük alınıyor.

DHL üzerinden kargo işlemleri yapılan siparişler yine fiyata göre etkili olacak gümrük aşaması dolayısıyla 1-2 iş günü kadar gecikme gösterebiliyor. Düzgün bir kargo firması seçin mutlaka, o kadar pahalı bir ürünün kargosu da düzgün olmalı, satıcıyla konuşun yardımcı olacaktır. Düşük yazdırın ama abartmayın, 200 dolar civarı yazdırın, vergisi %20’dir ve siparişi verirken mutlaka gümrük sitesinden ürün kodunu satıcıya iletin, yeni kanun gereği yazmaları gerekiyor kargo bilgilerinde;tc’nizi de yazsalar iyi olur. Bir de alacağınız ürünün gümrük kodunu da eklemesi gerekiyor satıcının, gümrüğün internet sitesinden kodu bulup satıcıya iletmeyi unutmayın. Merhaba ben 650 dolar 2.300 TL lik bebek arabası gördüm ve onu alacağım gümrük de takılma olasılığı falan varmış. Ama sonra açıklamaları okuyunca benim aradığımın 3’te 1′, boyutunda olduklarını gördüm. Ama mutlaka takip numarası versin (bu fiyata vermeme ihtimalleri yok gerçi) Son olarak da alışverişin ödemesini yapmadan önce sitemdeki aliexpress reklamlarından birine bilgisayarınızdan tıklayıp sonra ödemeyi yaparsanız sevinirim. Lütfen sitemdeki yazıları iyice okuyun, Türkiye’deki aitelerin %90’ından daha güvenilirdir aliexpress, zira uluslararası kanunlara tabidirler. Son olarak da alışverişin ödemesini yapmadan önce sitemdeki aliexpress reklamlarından birine bilgisayarınızdan tıklayıp sonra ödemeyi yaparsanız sevinirim.

Anlamadim birşey yok korumaya alma felan deniliyor yardimci olursaniz çok sevinirim. Yapmak gereken birşey varsa ne yapmaliyim aciklayici bir şekilde anlatirsaniz sevinirim. 4 ürün alacam(farklı satıcılardan) toplamda 43 dolar ediyor her hangi bir vergi gelir mi üstüne? Aynı satıcıdan aynı anda aldıysanız ancak tek pakette gelir. Ama tek satıcı ise özellikle 20 dolar civarı bir şey yazmalarını isteyin paket üstüne. Satıcı öde diye tekrar ödeme zaten yapamazsınız. XL ile satıcıların artık maliyet, işçilik, yorucu stok yönetimi işleri, sipariş işleme, depolama ve küresel nakliye konularında endişelenmesine gerek yok. Ürünleri yalnızca uzun yıllar içerisinde kendisini kanıtlamış saygın tedarikçi firmalardan alıyoruz, bu nedenle ürünlerimizin kalitesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Birde ben şimdi bir sipariş daha hazırladım 35 parça bir çok eşe dosta sipariş aldım ( gümrükten geçmesi sıkıntılı herhangi bir elektronik cihaz vs. Başvuru için, bu formu doldurarak, taleplerinizi; yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP), güvenli elektronik imza, mobil imza ya da Şirketimize daha önce bildirdiğiniz ve Şirketimiz sisteminde kayıtlı bulunan e-posta adresiniz vasıtasıyla iletebilirsiniz. Başvuru hakkından yararlanılabilmesi için, başvuruların Türkçe yapılmış olması şarttır.

공지사항

• 게시물이 없습니다.

회원로그인

접속자집계

오늘
1,405
어제
6,625
최대
10,758
전체
1,865,674

그누보드5
Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.